Cesta letadlem...

8. října 2016 v 19:31 | Já : ) |  Španělsko - Kanárské ostrovy
Cesta letadlem tam i zpět byla časově hodně náročná. Na 1stranu, škoda, že z České Republiky na Kanárské ostrovy nelétá více pravidelných spojů. RozpačitýČlověk je tak unaven z velkého množství přestupů anebo nočního čekání na letišti na další spoj.
Tam jsem letěla z nejznámnější českou nízkonákladovou leteckou společností a druhý, zpáteční let mně zprostředkovávala německá letecká společnost, neboť jsem neměla na výběr. Usmívající seTzn. čekala mě opět 1 tzv. "cestovní" noc a cestovní celý další den. Jelikož pocházím původem z Moravy, tak mám velmi špatné spojení. A nemám to jednoduché. RozpačitýOba lety byly dlouhé přibližně 5hodin. Byly to moje nejdelší lety. Usmívající seDokonce jsem letěla i přes Africký kontitnent a Středozemní moře. Krásně byla vidět poušť a lodě v moři při přistávání letadla na ostrov Lanzarote.
První let velmi uspokojil mé chuťové buňky. Dali nám teplé ohřívané jídlo, jako dezert bábovku a nápoje zdarma po celou dobu letu. Jenom bych vytkla takovou drobnost - teplý pokrm mohlo být originálnější, tak, aby z něho měl člověk gastronomický zážitek. Někteří nelétají, tak často. MrkajícíU německé letecké společnosti jídlo bohužel v ceně nebylo - musela jsem si ho kupovat. Tady mohu říct, že byli špatně zásobení. Místo bagety s italským sýrem Mocarellou jsem si dávala nějaký obložený chléb se salámem a zeleninou, ale zato stálo vybavení letadla. Bylo obrovské na délku i šířku a přistávání nebo vzlet nebyl vůbec slyšet. Letušky na mě mluvily Anglicky.
Na Kanárské ostrovy bych letěla ještě jednou - ne na Lanzarote, ale na Tenerife, tak, jak mně to pán doporučil už při cestě tam. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama